Lazar Angelov un Haftalık Anterman Programı

Ünlü fitness model Lazar Angelov, vücut geliştirme de hangi antreman programını uyguluyor? hangi hareketleri uyguluyor? set ve tekrar sayıları nelerdir? Hepsinin cevabı bu videoda hazır..

Lazar Angelov’un Haftalık Anterman Programı

22 Eylül 1984’te Sofya’da doğan ünlü fitness model Lazar Angelov, vücut geliştirme dünyasının en fazla tanınan isimlerinden birisidir. Onu ünlü yapan şeyi yani fiziğini askere gittiğinde keşfetmiş akabinde bugünlere kadar gelmiştir. Fiziğiyle birçok kişiyi bu spora başlatmış kendisi de Personel trainer sertifikasını aldıktan sonra eğitim vermeye başlamıştır. Daha sonraları kendi adını taşıyan internet sitesini kurmuştur. Buradan gözatabilirsiniz: Lazar Official Website

Ünlü Fitness modellerden Lazar Angelov‘un full body antreman programı videosunu yayınladık. Bu vücuda nasıl sahip oldu, gelişim süresi hangi hareketlerden oluştu izleyelim görelim. Fitness modeller arasında en ünlülerden biri olan Lazar hakkında videoyu hazırlayan arkadaşlar tarafından da bilgiler eklenmiş. Yaklaşık 15 yıldan beri naturel olarak çalışan ve estetik bir vücuda sahip olan Lazar Angelov, neredeyse bütün spor salonlarının duvarlarını resimleriyle süslerken hiçbir zaman steroid kullanmadığını farklı platformlarda defalarca belirtti.